Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 49

Transactions of the Second Commission of the International Society of Soil Science. / Verhandlungen der zweiten Kommission der Internationalen Bodenkundlichen Gesellschaft. [A Nemzetközi Talajtani Társaság II. Bizottságának értekezései.] Szerk.: 'Sigmond Elek, Ballenegger Róbert, Telegdy-Kováts László. Bp., [1929], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 (fekete-fehér fotók) t.+ 208 p.+ 1 (színes) t. Francia, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kisebb ázásnyomokkal. A címlapon Kolbai Károly (1901-1972) mezőgazdász, egyetemi tanár névbejegyzésével.
20062.

Rufpreis:
2 000 HUF

20063.

Rufpreis:
1 600 HUF

20064.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meisenheimer, Johannes: Die Weinbergschnecke. Helix pomatia L. Monographien einheimischer Tiere Band IV. Leipzig, 1912, Dr. Werner Klinkhardt, 1 (színes) t.+ 2 sztl. lev.+ 140+(4) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé vetemedett kötéstáblákkal, helyenként ázásnyomokkal.
20065.

Rufpreis:
1 800 HUF

20066.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20067.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20069.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben. + Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20070.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20071.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20072.

Rufpreis:
1 800 HUF

20073.

Rufpreis:
1 200 HUF

20074.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF