Richmond, Donald E(verett):
The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles?
New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás.
Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával.
Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.