Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Olvasókönyv az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák III. osztálya számára. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1936., Szent István-Társulat, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított könyvtesttel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk