Studény János - Vondra Antal: Hírneves gyógyszerészek. Winkler Lajos előszavával. Bp., 1929, Szerzői, (Cegléd, Sárik Gyula-ny.), 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borító foltos.