Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 43

20590.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

20592.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szita Szabolcs (szerk.): A Holokauszt magyarországi áldozatainak névsora. I. kötet - Budapest. 2015, Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20593.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Abodat Israel. A Complete Consecutively Arranged All-Year Prayer Book with English Instructions. Edited by Hyman Charlap. New York, 1931, Hebrew Publishing Company. Angol és héber nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
20594.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kázméri Kázmér: Biro-Bidjan a távolkeleti zsidó köztársaság. hn., én., nyn. Az 1941-es könyv reprint kiadása. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
20595.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Komoly Ottó: Cionista életszemlélet. Kísérlet a pozitív zsidó hivatástudat természetrajzához. Bp.,én.,Magyar Cionista Szövetség,(Kolozsvár, András László-ny.), 30 p. Modern reprint! Kiadói papírkötés.
20596.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kieselbach Anita, Molnos Péter (szerk.): Tamás könyve. Történeti kutatás: Anna Maria Hábermann. Bp., (2009), Kieselbach. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrált.
20597.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pollák Kaim: Héber-magyar teljes szótár. Bp, 1983, Ráday Kollégium - Budapesti Református Theológiai Akadémia. Az 1881-es kiadás reprint kiadása. Egészvászon-kötés.
20598.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biblia Hebraica 3. Numeri et Deuteronomium. Praeparaverunt Librum Numerorum W. Rudolph. Librum Deuteronomii. J. Hempel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+190-320 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
20599.

Rufpreis:
2 800 HUF

Biblia Hebraica 4. Libri Josuae et Judicum. Praeparaverunt Librum Josuae M. Noth Librum Judicum Rud. Kittel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+322-404 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, egy lapon ceruzás bejegyzésekkel.
20600.

Rufpreis:
2 800 HUF

Biblia Hebraica 5. Liber Samuelis praeparavit Rud Kittel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+406-500 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
20601.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szabó Imre: Krónikás könyv Rasiról és koráról. A nagy irásmagyarázó születésének kilencszázadik évfordulójára. Kolozsvár, [1941], Kolozsvári Kongr. Izraelita Hitközség Kulturbizottsága (Fraternitas-ny.), 176 p. Átkötött kartonált papírkötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kisebb foltokkal, a fűzéstől részben elváló lapokkal.
20602.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF