M. E. Stern: Festgebete der Israeliten mit vollständigem, sorgfältig durchgesehenem Texte und einer vermehrten und verbesserten Deutschen Uebersetzung. Dritter Theil: Gebete für den Vorabend des Versöhnungstages. Wien, 1857, J. Knöpflmacher, 4+131 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis foltokkal, az elülső borító felső sarkán kis ütődésnyommal.
2 db judaika témájú kötet: Rudolph M. Loewenstein: Psychoanalyse des Antisemitismus. Frankfurt, 1968, Suhrkamp. Német nyelven. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, jó állapotban. + Barbara Engelking, Helga Hirsch (szerk.): Polen und sein Verhältnis zu den Juden. Frankfurt, 2008, Suhrkamp. Német nyelven. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
Sebők János: A titkos alku. Zsidókat a függetlenségért. A Horthy-mítosz és a holokauszt. Bp., 2004, szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Máne Lóson. Imák az elhunytak sírjaikon. Bp., én., Schlesinger Jos., 191 p. Magyar és héber nyelven. félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel, családi viszonyokra, elhunytakra vonatkozó bejegyzésekkel.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordítással ellátta Schön József. II. kötet. Ros-hasono ünnep második napjára. Bp., é.n., Schlesinger Jos. könyvkereskedése. Magyar és héber nyelven. Félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
Haraszti György (szerk.): Zsidó síremlékek Budapesten. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, néhány lapon kisebb lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal, enyhén vetemedett kötéstáblákkal. Megjelent 1000 példányban.