Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

10

Beschreibung:

Szabó Imre: Krónikás könyv Rasiról és koráról. A nagy irásmagyarázó születésének kilencszázadik évfordulójára. Kolozsvár, [1941], Kolozsvári Kongr. Izraelita Hitközség Kulturbizottsága (Fraternitas-ny.), 176 p. Átkötött kartonált papírkötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kisebb foltokkal, a fűzéstől részben elváló lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt