Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "Buday Dezső Díj / Bács-Kiskun Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (85mm) T:AU
Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "Közreműködők érme / 1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás" bronz emlékérem "Gálfi Ignácznak Miskolcz" (60mm) T:AU,XF kis ph., kis patina HP 754.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda Pest / Isten hozott" kétoldalas bronz plakett (64x68mm) T:XF,VF több ph. Hungary 1930. "Buda Pest / Isten hozott (Buda Pest / Welcome)" double-sided bronze plaque (64x68mm) C:XF,VF edge errors
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139
Berán Lajos (1882-1943) 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem (70mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" double-sided gilt bronze comemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (70mm) C:XF worn gilding HP 1221.