https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "Buday Dezső Díj / Bács-Kiskun Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (85mm) T:AU
1
31367.

Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "Buday Dezső Díj / Bács-Kiskun Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (85mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU
1
31368.

Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "Baja - Törökkori várkapu 1687 - 1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31369.

Bartos Endre (1930-2006) 1987. "Baja - Törökkori várkapu 1687 - 1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos István Péter (1947-2010) 1994. "Zsótér Pál-díj" 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF
1
31370.

Bartos István Péter (1947-2010) 1994. "Zsótér Pál-díj" 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos Endre (1930-2006) 2006. "Dr. Kozma Pál 1920-2004 / Kunsági Borvidék Hegyközségi Tanácsa - Szigetszentmárton 2006 - Kunsági Borok VIII. Versenye" kétoldalas, öntött bronz plakett (~120-122mm) T:AU
1
31371.

Bartos Endre (1930-2006) 2006. "Dr. Kozma Pál 1920-2004 / Kunsági Borvidék Hegyközségi Tanácsa - Szigetszentmárton 2006 - Kunsági Borok VIII. Versenye" kétoldalas, öntött bronz plakett (~120-122mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben" egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
1
31372.

Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben" egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns
1
31373.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "Közreműködők érme / 1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás" bronz emlékérem "Gálfi Ignácznak Miskolcz" (60mm) T:AU,XF kis ph., kis patina HP 754.
1
31374.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "Közreműködők érme / 1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás" bronz emlékérem "Gálfi Ignácznak Miskolcz" (60mm) T:AU,XF kis ph., kis patina
HP 754.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda Pest / Isten hozott" kétoldalas bronz plakett (64x68mm) T:XF,VF több ph. Hungary 1930. "Buda Pest / Isten hozott (Buda Pest / Welcome)" double-sided bronze plaque (64x68mm) C:XF,VF edge errors
1
31375.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda Pest / Isten hozott" kétoldalas bronz plakett (64x68mm) T:XF,VF több ph.
Hungary 1930. "Buda Pest / Isten hozott (Buda Pest / Welcome)" double-sided bronze plaque (64x68mm) C:XF,VF edge errors

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139
1
31376.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1915. "Tisza István / Marosvásárhely 1914-1915" kétoldalas Zn plakett a Világháború első évének emlékére (79x55mm) T:XF,VF
1
31377.

Berán Lajos (1882-1943) 1915. "Tisza István / Marosvásárhely 1914-1915" kétoldalas Zn plakett a Világháború első évének emlékére (79x55mm) T:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Berán Lajos (1882-1943) 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem (70mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" double-sided gilt bronze comemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (70mm) C:XF worn gilding HP 1221.
1
31378.

Berán Lajos (1882-1943) 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem (70mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" double-sided gilt bronze comemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (70mm) C:XF worn gilding HP 1221.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse