Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31427.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "AZ ÉREM - jubileumi érem II" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremen "14"-as sorszámmal "AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA" (39mm) T:AU
31428.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP8
31429.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo BP8

Rufpreis:
10 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
31430.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo BP8

Rufpreis:
10 000 HUF

Dévényi János (1934- ) 1974. Egyoldalas bronz figurális ábrázolás, "KAZINCBARCIKA VÁROS 20 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA" feliratú dísztokban (90mm) T:UNC,AU
31431.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés" egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU
31432.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31433.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1986. "150 éves a Makói Városi Tanács épülete" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU kis karc
31434.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "Badár Balázs fazekasmester / Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
31435.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo SF9
31436.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,34g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC fo., ujjlenyomat
31437.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1038, fejereklyetartó 1777" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,63g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat
31438.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF