Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "AZ ÉREM - jubileumi érem II" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremen "14"-as sorszámmal "AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA" (39mm) T:AU
Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés" egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU
Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "Badár Balázs fazekasmester / Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SF9
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,34g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC fo., ujjlenyomat
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1038, fejereklyetartó 1777" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,63g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat