https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 406
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3302384
31415
483
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "BVM Dunaújvárosi Gyára " egyoldalas, öntött bronz plakett (88mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3284290
31416
483
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1995. "100 éves a röntgensugár 1895-1995 / XVII. Heves Megyei Orvos-Gyógyszerész - II. szakdolgozói napok - Gyöngyös 1995. Szept. 29-30. " bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3230122
31417
483
0
16000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc / MÉE 40. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és bronz emlékérem pár (33,76g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo DE19
Das Lot is nicht erreichbar
3230166
31418
483
0
16000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés " peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3164791
31419
483
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU ujjlenyomat 3152052
31420
483
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE1
Das Lot is nicht erreichbar
3186344
31421
483
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen " kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
Das Lot is nicht erreichbar
3134644
31422
483
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen " peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3264261
31423
483
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
Das Lot is nicht erreichbar
3191270
31424
483
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3186672
31425
483
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár, mindkettő plombált műanyag tokban, az ezüst lezárt, sérülésmentes, a bronz több helyet törött darabban (~34g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3290608
31426
483
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (25,37g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo BP5
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse