Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag emlékérem (31,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
31391.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag emlékérem (31,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo BP28

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal "0003291" (31,48g/0.925/42,5mm) T:PP
31392.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31393.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31394.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31395.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31396.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31397.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
31398.

Rufpreis:
10 000 HUF
15

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" kétoldalas Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,50g/0.925/50mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
31399.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31400.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Mátyás az igazságos Kolozsvár szülötte / Transsylvaniae Civitas Primaria" Zn emlékérem (88mm) T:XF sérült lapka (repedés)
31401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Nemzeti Színház 1837" egyoldalas bronz emlékérem T:XF
31402.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF