Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 406
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3290586
31391
483
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag emlékérem (31,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
3271789
31392
483
14000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar " kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal "0003291" (31,48g/0.925/42,5mm) T:PP
3229173
31393
483
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink " jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,87g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
3299460
31394
483
2200
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3300000
31395
483
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3186679
31396
483
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996 " aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
3300010
31397
483
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3299330
31398
483
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP 3304766
31399
483
Numismatik
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" kétoldalas Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,50g/0.925/50mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
3288558
31400
483
65000
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért " kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
3288643
31401
483
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Mátyás az igazságos Kolozsvár szülötte / Transsylvaniae Civitas Primaria " Zn emlékérem (88mm) T:XF sérült lapka (repedés)
3244474
31402
483
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Nemzeti Színház 1837 " egyoldalas bronz emlékérem T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF