https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" bronz emlékérem (40mm) T:XF kis patina
1
31379.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" bronz emlékérem (40mm) T:XF kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.
1
31380.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
1
31381.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
1
31382.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
1
31383.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
31384.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,94g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo GS2
1
31385.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,94g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" jelzett Ag emlékérem (34,17g/0.800/42,5mm) T:AU
1
31386.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" jelzett Ag emlékérem (34,17g/0.800/42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31387.

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
1
31388.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge
1
31389.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1987. "100 éves a Bayer-eljárás Dr. C.J.Bayer / Almásfüzitői Timföldgyár" bronz emlékérem (70mm) T:AU
1
31390.

Bognár György (1944-) 1987. "100 éves a Bayer-eljárás Dr. C.J.Bayer / Almásfüzitői Timföldgyár" bronz emlékérem (70mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse