Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

31475.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

August Kleeberg 1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Sn emlékérem. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK" (52mm) T:XF,VF több ph. / Hungary 1867. "For the Coronation of Franz Josef" Sn commemorative medallion. Sign.: A. Kleeberg (52mm) C:XF,VF multiple edge errors  Montenuovo 2725.
31476.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag és bronz emlékérem pár (26,65g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
31477.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kósa István (1953-) ~2010. "Magyar Építészet Érem" sorozat három darabja: "Néprajzi Múzeum", "Pesti Vígadó", "Nyírbátori Református Templom". Közös fa dísztokban, színes tájékoztatóval (49,5mm) T:UNC
31478.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kósa István (1953-) "Millecentenárium 896-1996 - Árpád fejedelem / Honfoglalás" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31479.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz emlékérem (40mm) T:AU
31480.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz plakett (40mm) T:XF patina
31481.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kutas László (1936-2023) 1990. "Soproni Nemes Társaság 200 éves" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) + 1976. "Egészségügyi Világnap Sopron 1976. április 7." egyoldalas öntött, ezüstözött bronz emlékérem (85mm) T:XF kopott ezüstözés
31482.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kutas László (1936-2023) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom 1992 VIII. 8-9" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo EM3
31483.

Kutas László (1936-2023) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom 1992 VIII. 8-9" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP)
Adamo EM3

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lajos József (1936-) ~1965. "Százhalombattáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU patina
31484.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU
31485.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,18g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo PP3
31486.

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,18g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP)
Adamo PP3

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF