Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 406
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3059998
31475
483
3800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérem (16,19g/0,925/32mm) T:1- (PP) patina 3215336
31476
483
38000
Numismatik
August Kleeberg 1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Sn emlékérem. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK" (52mm) T:XF,VF több ph. / Hungary 1867. "For the Coronation of Franz Josef" Sn commemorative medallion. Sign.: A. Kleeberg (52mm) C:XF,VF multiple edge errors Montenuovo 2725.
3229082
31477
483
11000
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag és bronz emlékérem pár (26,65g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
3150899
31478
483
14000
Numismatik
Kósa István (1953-) ~2010. "Magyar Építészet Érem" sorozat három darabja: "Néprajzi Múzeum", "Pesti Vígadó", "Nyírbátori Református Templom". Közös fa dísztokban, színes tájékoztatóval (49,5mm) T:UNC 3118666
31479
483
Numismatik
Kósa István (1953-) "Millecentenárium 896-1996 - Árpád fejedelem / Honfoglalás" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
3300595
31480
483
Numismatik
Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz emlékérem (40mm) T:AU
3203875
31481
483
7500
Numismatik
Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz plakett (40mm) T:XF patina
3206545
31482
483
Numismatik
Kutas László (1936-2023) 1990. "Soproni Nemes Társaság 200 éves" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) + 1976. "Egészségügyi Világnap Sopron 1976. április 7." egyoldalas öntött, ezüstözött bronz emlékérem (85mm) T:XF kopott ezüstözés
3271060
31483
483
15000
Numismatik
Kutas László (1936-2023) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom 1992 VIII. 8-9 " kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo EM3
3302239
31484
483
Numismatik
Lajos József (1936-) ~1965. "Százhalombattáért " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU patina
3302378
31485
483
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért " egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU
3271535
31486
483
15000
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése " kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,18g/0.835/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP) Adamo PP3
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF