Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1983. " ,,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Lapis András (1942-) 1983. "100 éve épült újjá a szegedi Tanácsháza / A régi városháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1984. "Hódmezővásárhely / Szeged Tourist" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" bronz emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apanagyfalvi Apafi Mihály" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1980. "József Attila 1905-1937 - 'Nem én kiáltok, a föld dübörög' / Szeged - Makó - MÉE Csongrád megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SG4
Lapis András (1942-) 1984. "A magyar pénzverés kezdete - Esztergom / 1000-1984" jelzett Ag piefort emlékérem. Összesen 200 darab készült belőle! (50,11g/0.800/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, kis karc / Hungary 1984. "A magyar pénzverés kezdete - Esztergom (The beginning of Hungarian coinage) / 1000-1984" hallmarked Ag piefort commemorative medallion. Sign.: András Lapis. A total of 200 pieces were made! (50,11g/0.800/42,5mm) C:AU patina, fingerprints, small scratch Adamo EM2