Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

31595.

Rufpreis:
6 000 HUF

1867. "I. FERENCZ JÓSEF - ERZSÉBET KORONÁZTATVA. BUDA-PESTEN. 1867 / MEGÚJULT FÉNNYEL RAGYOG SZENT MÉLTÓSÁGÁBAN" Sn koronázási emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (65mm) T:VF ph. / Hungary 1867. "I. FERENCZ JÓSEF - ERZSÉBET KORONÁZTATVA. BUDA-PESTEN. 1867 / MEGÚJULT FÉNNYEL RAGYOG SZENT MÉLTÓSÁGÁBAN" Sn coronation commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (65mm) C:VF edge error
31596.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:VF ph.
31597.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31598.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31599.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

31600.

Rufpreis:
1 200 HUF

1885. "Emlékérem a budapesti országos kiállításra" aranyozott bronz emlékérem "RUDOLF TRÓNÖRÖKÖS A KIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / AZ 1885-IKI BUDAPESTI ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS EMLÉK ÉRME", "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38mm) T:AU,XF kis ph., karc / Hungary 1885. "Rudolf heir to the throne / Medal for the National Exhibition in Budapest" gilt bronze commemorative medallion with maker's mark "Knopp és Steiner Budapesten" (38mm) C:AU,XF small edge error, scratch
31601.

Rufpreis:
12 000 HUF

1885. "Az 1885iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme/ Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF
31602.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:F,VG ph., lyuk
31603.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:XF
31604.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:AU patina
31605.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896. "Ferenc József 1896 / Árpád 896" Br emlékérem (20mm) T:3 ph.
31606.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF