Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3225826
12448
483
Sculptures, statuettes, plaques
Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm 3228349
12449
483
Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm
3226506
12450
483
Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm 3214027
12451
483
65000
3196517
12452
483
3200
Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm
3196524
12453
483
Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm
3196536
12454
483
Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm
3196540
12455
483
Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm
3192550
12456
483
2 darab antik keretezett faragott fa relief: virágot szedő, illetve kiskutyákkal játszó gyermek ábrázolásokkal. Egyik jelzett, 14x9 cm, kerettel 24x17 cm 3184983
12457
483
3 darab részletgazdag festett gipsz keleti kerámia szobor, kis lekopásokkal, m: 22-39 cm
3184982
12458
483
József. Asztali kegytárgy, engóbozott kerámia, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
3042898
12459
483
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF