https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3111753
12420
483
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142691
12421
483
0
110000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117525
12422
483
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
Das Lot is nicht erreichbar
2650009
12423
483
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3094210
12424
483
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Das Lot is nicht erreichbar
3221592
12428
483
0
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3284373
12429
483
0
5500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.
Das Lot is nicht erreichbar
3282626
12430
483
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm 3282641
12432
483
0
32000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
1932 Sződy Szilárd (1878-1939): Margot. Bronz plasztika, fa lapra erősítve, jelzett, 25x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3282638
12433
483
0
9000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Petőfi büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3282556
12434
483
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Adolf Hitler. Bronz relief 1930-40 körül, 17x13 cm 3271182
12435
483
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse