https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Faragott férfi és nő figura, Kenya, díszítményekkel, kopással, m: 27-29 cm
1
12460.

Faragott férfi és nő figura, Kenya, díszítményekkel, kopással, m: 27-29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
1
12461.

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.
1
12462.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Állatfigurákkal díszített részletgazdag fafaragás, kopással, m: 43 cm
1
12463.

Állatfigurákkal díszített részletgazdag fafaragás, kopással, m: 43 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keleti bölcs. Faragott fa, m: 13 cm
1
12464.

Keleti bölcs. Faragott fa, m: 13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm
1
12465.

Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
1
12466.

Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm
1
12467.

Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai faragott, festett fa szobor 42 cm
1
12468.

Afrikai faragott, festett fa szobor 42 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm
1
12469.

Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm
1
12470.

Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett
1
12471.

Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse