Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004972
12460
483
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott férfi és nő figura, Kenya, díszítményekkel, kopással, m: 27-29 cm
2960196
12461
483
4800
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
3117539
12462
483
70000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.
3155549
12463
483
Állatfigurákkal díszített részletgazdag fafaragás, kopással, m: 43 cm
3155535
12464
483
Keleti bölcs. Faragott fa, m: 13 cm 3118060
12465
483
Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm
3116555
12466
483
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
3112763
12467
483
Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm
3074006
12468
483
Afrikai faragott, festett fa szobor 42 cm
3034270
12469
483
Afrikai zenész. Faragott fal, kopással, m: 34 cm
3034268
12470
483
Lanba jelzéssel: Afrikai szobor. Faragott keményfa, kopással, m: 24,5 cm
3032797
12471
483
15000
Antal A. József (1908-1982) Stan Laurel (A Stan és Pan-ból) mellszobra. Terrakotta, fa alapon. m: 17 cm Jelzett
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF