https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3032781
12472
483
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal
Das Lot is nicht erreichbar
3089518
12473
483
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2845488
12474
483
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834768
12475
483
0
500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm 2968484
12476
483
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Borivó szerzetes. Nagyméretű festett gipsz szobor, kis kopással, sérült , m: 45,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2965128
12477
483
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2910245
12478
483
0
2200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm 3015047
12479
483
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093846
12480
483
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3071742
12481
483
0
55000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2840579
12482
483
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm 3130702
12483
483
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse