A Dohányjövedéki gyakornoki- és szakvizsga tananyaga. Dohányjövedéki Szaktanfolyam. Bp., 1947, Dohányjövedéki Központi Igazgatóság, (Magyar Állami-ny.), 573 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. II. köt. I.-II, III. kötet. (Az I ,kötet hiányzik). A tiszáninneni törvényhatóságok jogszabályai.A tiszántúlii törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1890-1892, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LI+521p, Szétvált fűzéssel, hátsó papírborító nélkül LXXVIII + (4) + 422 p. Vászonkötésben, egy lap széle rojtos, fűzés szétvált. ; LXXXI + 801 p . Szétvált fűzéssel, borító nélkül A II: kötet II. felében Kolosvári Sándor szerző dedikációjával Felvágatlan.