Bücher: Jura

Zahl der Lose: 38

Bodnár József: Kereskedelmi-, váltó- és csekkjog, csőd- és kényszeregyeszségi eljárás. Bp., 1936, Bodnár József Oeconomia Közg. és Revizori Szakszeminárium, (Vörösváry-ny.), 2+231+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19292.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Lengyel Köztársaság alkotmánya. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés
19293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meznerics Iván - Torday Lajos: A magyar közigazgatás szervei 1867-1937. Bp., 1937, Magyar Közigazgatástudományi Intézet, 447+(1) p.+ 2 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült címlappal, az elülső borító különvált.
19294.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Jogi Hírlap X. évf. 1-52. sz. (teljes évfolyam), fűzés nélkül, helyenként sérült lapszélekkel
19295.

Rufpreis:
1 000 HUF

1928 Jogi Hírlap II. évf. 1-52. sz. (teljes évfolyam), fűzés nélkül, helyenként sérült lapszélekkel
19296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.
19297.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés
19298.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Dr. Nádasdy András: A detronizációs törvény, mint kényszertörvény. Különlenyomat a "Magyar Sors" 1937. decemberi számából. Kiadta: Gróf Apponyi Albert Társaság kiadása. Bp.,én.,Szalay Sándor-ny., 14+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
19299.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Sereg Péter: Az Eperjesi Evangélikus Jogakadémia története. DEDIKÁLT! 2021, Miskolci Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19300.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19301.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hármas mutató a magyar igazságügyi írott jog forrásairól. II. köt. A m. kir. igazságügyminiszter megbízásából kiadja az Igazságügyi Közlöny szerkesztősége. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1908, Grill Károly (Nap Ujságvállalat-ny.), 917+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, helyenként kisebb sérülésekkel.
19302.

Rufpreis:
1 800 HUF

Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1827 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber 168p.. Latin nyelven. Kereskedelmi jogalkotást előkészítő véleményező irat. Fűzve, borító nélkül. + hozzá egy hosonló témájú töredék
19303.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF