Bücher: Jura

Zahl der Lose: 38

Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben.
19304.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben
19305.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben
19306.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19307.

Rufpreis:
1 200 HUF

19308.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19309.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19310.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19311.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19312.

Rufpreis:
1 400 HUF

19313.

Rufpreis:
800 HUF

19314.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Dohányeladási szabályok. A dohánygyártmányok eladására vonatkozó törvények, szabályok és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: Farkas István. Bp., 1939, Stephaeneum, 435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19315.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF