Bücher: Jura Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3204715
19304
483
700
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben.
3204585
19305
483
600
Books: Law
Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben
3204564
19306
483
500
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben
2940570
19307
483
Books: Law
2940732
19308
483
700
Books: Law
3097161
19309
483
100
Books: Law
3088292
19310
483
700
Books: Law
3088143
19311
483
700
Books: Law
3146710
19312
483
Books: Law
Neo asserti juris reipublicae in bona ecclesiasticorum disquisitio. Pestini, 1792, Typis Francisci Patzko, 209+17 p. Latin nyelven. Papírkötésben, szakadt, foltos borítóval, a címlap felső sarkán kis sérüléssel, a lapok felső sarkán szamárfülekkel, foltos lapokkal. 3080603
19313
483
Books: Law
Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Debrecen, 1945, nyn., foltos, 16 p. 3081507
19314
483
600
Books: Law
Gaal Jenő: A külön vámterület felállítása és hasznosságának feltételeiről. Különlenyomat. Bp., 1901, Neumayer Ede, 31 p. Papírkötés, az utolsó lap javított. 3271725
19315
483
Books: Law
Dohányeladási szabályok. A dohánygyártmányok eladására vonatkozó törvények, szabályok és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: Farkas István. Bp., 1939, Stephaeneum, 435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF