Dohányeladási szabályok. A dohánygyártmányok eladására vonatkozó törvények, szabályok és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: Farkas István. Bp., 1939, Stephaeneum, 435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.