Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés" egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Ag emlékérem peremén "SZG" jelzéssel (36,04g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) Adamo BP26
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SF9
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,34g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC fo., ujjlenyomat
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1038, fejereklyetartó 1777" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,63g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" kétoldalas Ag emlékérem, peremén "SZG" jelzéssel (35,89g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Petőfi útja sorozat IV. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" bronz emlékérem (42mm) T:UNC,AU Adamo KK6
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,93g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo SG24
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Budapest Hungary / Budapest Hungary - Technoimpex - 1950-1990" bronz emlékérem a Technoimpex külkereskedelmi vállalat alapításának 40. évfordulója alkalmából (42,5mm) T:UNC
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1995. "MÉE Székesfehérvár - XXV. Vándorgyűlés" Ag és bronz emlékérem pár (35,87g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo SF25