Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Szent Korona / Rakamazi Korong" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Holy Crown" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR!
31476.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR!
31477.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc / MÉE 40. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és bronz emlékérem pár (33,76g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo DE19
31478.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31479.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU ujjlenyomat
31480.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE1
31481.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
31482.

Rufpreis:
10 000 HUF

31483.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
31484.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31485.

Rufpreis:
2 000 HUF

31486.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (25,37g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo BP5
31487.

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (25,37g/0.800/42,5mm) T:UNC
Adamo BP5

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF