Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 453
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239964
31476
481
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Szent Korona / Rakamazi Korong" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Holy Crown" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR! 3239979
31477
481
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR!
3230122
31478
481
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc / MÉE 40. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és bronz emlékérem pár (33,76g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo DE19
3230166
31479
481
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés " peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3164791
31480
481
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP,UNC,AU ujjlenyomat
3152052
31481
481
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE1
3186344
31482
481
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen " kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
3134644
31483
481
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen " peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
3264261
31484
481
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
3191270
31485
481
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3186672
31486
481
Numismatik
3290608
31487
481
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (25,37g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo BP5
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF