Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 453
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286793
31452
481
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3270347
31453
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP 3186679
31454
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996 " aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
3277661
31455
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "0103" tanúsítvánnyal, "Szerencsejáték Rt." dísztokban (15,52g/0.999/42,5mm) T:PP 3204752
31456
481
3200
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája / Encsi Járás" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3288558
31457
481
65000
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért " kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
3288643
31458
481
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Mátyás az igazságos Kolozsvár szülötte / Transsylvaniae Civitas Primaria " Zn emlékérem (88mm) T:XF sérült lapka (repedés)
3244474
31459
481
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Nemzeti Színház 1837 " egyoldalas bronz emlékérem T:XF
3224161
31460
481
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Pécsi Faipari Szövetkezet 1949-1979 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti dísztokban (83mm) T:UNC
3089428
31461
481
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3204596
31462
481
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (PP), AU
3186447
31463
481
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Debrecenben / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20. " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP), AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF