Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31452.

Rufpreis:
1 200 HUF

31453.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31454.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "0103" tanúsítvánnyal, "Szerencsejáték Rt." dísztokban (15,52g/0.999/42,5mm) T:PP
31455.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) DN "Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája / Encsi Járás" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31456.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31457.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Mátyás az igazságos Kolozsvár szülötte / Transsylvaniae Civitas Primaria" Zn emlékérem (88mm) T:XF sérült lapka (repedés)
31458.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Nemzeti Színház 1837" egyoldalas bronz emlékérem T:XF
31459.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1979. "Pécsi Faipari Szövetkezet 1949-1979" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti dísztokban (83mm) T:UNC
31460.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (PP), AU
31462.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Debrecenben / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP), AU
31463.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF