Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 453
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3290638
31440
481
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
3190266
31441
481
5500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó " jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
3139174
31442
481
80000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 " Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge
3249492
31443
481
Numismatik
3164794
31444
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,99g/0.800/42,5mm) T:AU 3290586
31445
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag emlékérem (31,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
3271789
31446
481
14000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar " kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal "0003291" (31,48g/0.925/42,5mm) T:PP
3229173
31447
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink " jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,87g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
3284902
31448
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott bronz vagy Ag PP emlékérem előlapi verőtő (42,5mm) 3204788
31449
481
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:UNC (eredetileg PP) 3245731
31450
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3224224
31451
481
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF