Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
31441.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge
31442.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

31443.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,99g/0.800/42,5mm) T:AU
31444.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag emlékérem (31,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
31445.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" jelzett Ag emlékérem (31,67g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo BP28

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal "0003291" (31,48g/0.925/42,5mm) T:PP
31446.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31447.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott bronz vagy Ag PP emlékérem előlapi verőtő (42,5mm)
31448.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:UNC (eredetileg PP)
31449.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31450.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31451.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF