Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SU1
31524.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Tibor (1958-) 2006. "A váci Fehérek Temploma felszentelésének jubileumára - 1756-2006" bronz emlékérem (102mm) T:XF
31525.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Horváth Sándor (1956-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:UNC
31526.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horváth Ernő Iván (1952-) DN "Emlékezzünk a régiekről / Nem csak a nemzet, de aki nemzett, az is dicső múltjáról él!" szatirikus öntött bronz emlékérem (79mm) T:XF öntési hibák
31527.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ispánki József (1906-1992) 1936. "Ambrózy Kálmán" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (53mm) T:XF / Hungary 1936. "Kálmán Ambrózy" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: József Ispánki (53mm) C:XF
31528.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" fém emlékérem (79mm) T:XF,VF rozsdafoltok?
31529.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" ezüstpatinázott bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF kissé kopott ezüstözés
31530.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,56g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo SP1
31531.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,56g/0.640/42,5mm) T:AU patina
Adamo SP1

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,86g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SP1
31532.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) + DN "Matolay Elek Torna-Emlékverseny" egyoldalas, öntött Br érem (50mm) T:AU Adamo SP1
31533.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,67g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo SP1
31534.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1997. "MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata / Fellner Jakab 1722-1780" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,11g/0,925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo TA1
31535.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1997. "MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata / Fellner Jakab 1722-1780" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,11g/0,925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában)
Adamo TA1

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF