https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" bronz emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apanagyfalvi Apafi Mihály" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
31572.

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" bronz emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Apanagyfalvi Apafi Mihály" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1980. "József Attila 1905-1937 - 'Nem én kiáltok, a föld dübörög' / Szeged - Makó - MÉE Csongrád megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SG4
1
31573.

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" bronz emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1980. "József Attila 1905-1937 - 'Nem én kiáltok, a föld dübörög' / Szeged - Makó - MÉE Csongrád megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SG4

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1984. "A magyar pénzverés kezdete - Esztergom / 1000-1984" jelzett Ag piefort emlékérem. Összesen 200 darab készült belőle! (50,11g/0.800/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, kis karc / Hungary 1984. "A magyar pénzverés kezdete - Esztergom (The beginning of Hungarian coinage) / 1000-1984" hallmarked Ag piefort commemorative medallion. Sign.: András Lapis. A total of 200 pieces were made! (50,11g/0.800/42,5mm) C:AU patina, fingerprints, small scratch Adamo EM2
1
31574.

Lapis András (1942-) 1984. "A magyar pénzverés kezdete - Esztergom / 1000-1984" jelzett Ag piefort emlékérem. Összesen 200 darab készült belőle! (50,11g/0.800/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, kis karc / Hungary 1984. "A magyar pénzverés kezdete - Esztergom (The beginning of Hungarian coinage) / 1000-1984" hallmarked Ag piefort commemorative medallion. Sign.: András Lapis. A total of 200 pieces were made! (50,11g/0.800/42,5mm) C:AU patina, fingerprints, small scratch Adamo EM2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35,94g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo EM2
1
31575.

Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35,94g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo EM2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1984. "A Tápéi hagyományőrző népi együttes 50 éves 1934-1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF durva patina
1
31576.

Lapis András (1942-) 1984. "A Tápéi hagyományőrző népi együttes 50 éves 1934-1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF durva patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (34,88g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo EM2
1
31577.

Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (34,88g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo EM2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942- ) 1986. "Nemes Marcell műgyűjtő 1885-1930 / 20 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KT1
1
31578.

Lapis András (1942- ) 1986. "Nemes Marcell műgyűjtő 1885-1930 / 20 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KT1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP17
1
31579.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP17

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lapis András (1942-) 1987. "Szegedi Nemzetközi Regatta" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31580.

Lapis András (1942-) 1987. "Szegedi Nemzetközi Regatta" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat II. - Petőfi iskolái" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,95g/835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo KK4
1
31581.

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat II. - Petőfi iskolái" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,95g/835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Adamo KK4

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede 1872-1948 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BA4
1
31582.

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede 1872-1948 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo BA4

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lapis András (1942-) 1990. "Petőfi útja sorozat VI. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo KK8
1
31583.

Lapis András (1942-) 1990. "Petőfi útja sorozat VI. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Adamo KK8

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse