Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

31644.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Czegő Klárának Káposztás - Szt. Miklós - Az érdem jeléül" bronz díjérem (65mm) T:VF, patina, peremhiba Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Sándor Bihari from Paris - As the Sign of Merit" bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:VF, patina, edge error
31645.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Czegő Klárának Káposztás - Szt. Miklós - Az érdem jeléül" bronz díjérem (65mm) T:VF, patina, peremhiba
Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Sándor Bihari from Paris - As the Sign of Merit" bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:VF, patina, edge error

Rufpreis:
5 000 HUF

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Markup Ferencznek V.-Hunyad - Közreműködése elismeréséül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Az 1885 évi Budapesti Országos kiállítás" feliratú kopott dísztokban (65mm) T:AU / Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / For Ferencz Markup V.-Hunyad (Hunedoara) - Recognition of His Contribution" two-sided bronze commemorative medallion in worn, original case. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:AU
31646.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Bihari Sándornak Páris - Az érdem jeléül" bronz díjérem (65mm) T:AU / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Sándor Bihari from Paris - As the Sign of Merit" bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU
31647.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,25g, 71,10g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2
31648.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1995. "XXIX. Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995. / XXIX. Zenei Napok - Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor / Weinert Leó Hangszeres Verseny" kinyitható, két darabból álló bronz plakett, dombornyomott "Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995" tokban (kinyitva 188x93mm) T:AU,XF patina
31649.

Rufpreis:
10 000 HUF

31650.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Ferenc (1922-) 1970. "Békéscsaba / IX. Közgazdász Vándorgyűlés" bronz emlékérem tokban (50mm) T:XF
31651.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3
31652.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - "Isten áldd meg a magyart" - 1823-1998" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (33,04g/0.925/42,5mm) T:UNC, AU (az Ag PP, sérült kapszulában) Adamo ZE9
31653.

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - "Isten áldd meg a magyart" - 1823-1998" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (33,04g/0.925/42,5mm) T:UNC, AU (az Ag PP, sérült kapszulában)
Adamo ZE9

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,78g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31654.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉE 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa 1999 július 17-18. / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,05g/0.925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo NK4
31655.

Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉE 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa 1999 július 17-18. / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,05g/0.925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában)
Adamo NK4

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF