Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Czegő Klárának Káposztás - Szt. Miklós - Az érdem jeléül" bronz díjérem (65mm) T:VF, patina, peremhiba Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Sándor Bihari from Paris - As the Sign of Merit" bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:VF, patina, edge error
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Markup Ferencznek V.-Hunyad - Közreműködése elismeréséül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Az 1885 évi Budapesti Országos kiállítás" feliratú kopott dísztokban (65mm) T:AU / Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / For Ferencz Markup V.-Hunyad (Hunedoara) - Recognition of His Contribution" two-sided bronze commemorative medallion in worn, original case. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:AU
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Bihari Sándornak Páris - Az érdem jeléül" bronz díjérem (65mm) T:AU / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Sándor Bihari from Paris - As the Sign of Merit" bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,25g, 71,10g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1995. "XXIX. Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995. / XXIX. Zenei Napok - Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor / Weinert Leó Hangszeres Verseny" kinyitható, két darabból álló bronz plakett, dombornyomott "Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995" tokban (kinyitva 188x93mm) T:AU,XF patina
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3
Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - "Isten áldd meg a magyart" - 1823-1998" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (33,04g/0.925/42,5mm) T:UNC, AU (az Ag PP, sérült kapszulában) Adamo ZE9
Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,78g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉE 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa 1999 július 17-18. / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,05g/0.925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo NK4