1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. IX. 4." tombak emlékérem (40mm) T:UNC,AU (PP) patina
1994. "Nyírbátori Zenei Fesztivál XXVIII. Zenei Napok - XVIII. Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor 1994" kétoldalas, öntött bronz plakett, kiolvashatatlan szignóval, eredeti tokban (~114-115mm) T:AU kis patina
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
1997. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / XI. Temafila Kecskemét" (2x) aranyozott bronz emlékérem kapszulában, műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) az egyik kapszula sérült