Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére" jelzett Ag emlékérem (33,09g/0.925/40mm) T:UNC
31789.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. IX. 4." tombak emlékérem (40mm) T:UNC,AU (PP) patina
31790.

Rufpreis:
3 000 HUF

1994. "Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola 1954-1994" bronz emlékérem (97mm) bekeretezve (165x165mm) T:AU
31791.

Rufpreis:
3 000 HUF

1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF
31792.

Rufpreis:
800 HUF

1994. "Patrona Hungariae 1994" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,74g/0.925/38mm) T:AU (PP) patina
31793.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1994. "Nyírbátori Zenei Fesztivál XXVIII. Zenei Napok - XVIII. Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor 1994" kétoldalas, öntött bronz plakett, kiolvashatatlan szignóval, eredeti tokban (~114-115mm) T:AU kis patina
31794.

Rufpreis:
8 000 HUF

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
31795.

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP)
Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1997. "100 éves a villamosközlekedés Miskolcon / Miskolc Város Közlekedési Rt." bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31796.

Rufpreis:
3 000 HUF

1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) + DN "Szarvas város Barátainak köre - Szarvas" egyoldalas fém emlékérem, hátoldalán "22. Novák István" gravírozással (39mm) T:AU-XF
31797.

Rufpreis:
2 400 HUF

1997. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / XI. Temafila Kecskemét" (2x) aranyozott bronz emlékérem kapszulában, műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) az egyik kapszula sérült
31798.

Rufpreis:
2 000 HUF

1997. "Vegeta / Vegeta nyereményakció 19997" aranyozott fém emlékérem (36mm) T:XF (PP)
31799.

Rufpreis:
1 200 HUF

1998. "Elisabeth 1837-1898" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
31800.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF