Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 453
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3203679
31777
481
900
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1987. "III. Nemzetközi Ékszer Kiállítás" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3284919
31778
481
Numismatik
1989. "Jeton - Hundert Mark - Budapest / Ungarische Spielcasinos (Magyar Kaszinók)" 100 német Márka értékű kaszinózseton előlapi verőtő (42,5mm)
3169183
31779
481
Numismatik
1989. "OKISZ 1989 BNV " egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTATOTT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG " véséssel, öntött bronz plakett (115mm) T:AU
3204840
31780
481
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP) felszíni karc
3269727
31781
481
Numismatik
1987-1989. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége - Budapest / Bélyegkiállítás" 2kr-os, levélboríték rajzú bélyeget ábrázoló bronz plakett (4xklf), hátoldalukon gravírozva: "60. bélyegnapi" + "60. bélyegnapi - 1987" + "Magyar-Bolgár - 1987" + "Magyar-Osztrák - 1989" karton díszdobozban (40,5x46,5mm) T:AU patina
3250322
31782
481
Numismatik
1991. "Budapest Bank Rt. - Alapítva 1986. XII.15. / BUÉK 1991" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem műanyag dísztokban (7,04g/0.999/23mm) T:UNC (eredetileg PP) patina 3229159
31783
481
Numismatik
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban " bronz emlékérem latin felirattal (36mm) T:VF
3204910
31784
481
Numismatik
1991. "Colonia Biztosító Rt. 1991 " kétoldalas, öntött bronz plakett (64mm) T:AU
3170889
31785
481
Numismatik
1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:AU
2937547
31786
481
11000
Numismatik
3090373
31787
481
Numismatik
1992. "Európa / BUÉK 1992" kétoldalas, öntött bronz újévi emlékérem (~34-35mm) T:AU patina
3290625
31788
481
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:AU patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF