Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

1987. "III. Nemzetközi Ékszer Kiállítás" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31777.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1989. "Jeton - Hundert Mark - Budapest / Ungarische Spielcasinos (Magyar Kaszinók)" 100 német Márka értékű kaszinózseton előlapi verőtő (42,5mm)
31778.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1989. "OKISZ 1989 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTATOTT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett (115mm) T:AU
31779.

Rufpreis:
5 000 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP) felszíni karc
31780.

Rufpreis:
4 000 HUF

1987-1989. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége - Budapest / Bélyegkiállítás" 2kr-os, levélboríték rajzú bélyeget ábrázoló bronz plakett (4xklf), hátoldalukon gravírozva: "60. bélyegnapi" + "60. bélyegnapi - 1987" + "Magyar-Bolgár - 1987" + "Magyar-Osztrák - 1989" karton díszdobozban (40,5x46,5mm) T:AU patina
31781.

Rufpreis:
6 000 HUF

1991. "Budapest Bank Rt. - Alapítva 1986. XII.15. / BUÉK 1991" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem műanyag dísztokban (7,04g/0.999/23mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31782.

Rufpreis:
2 800 HUF

1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban" bronz emlékérem latin felirattal (36mm) T:VF
31783.

Rufpreis:
1 400 HUF

1991. "Colonia Biztosító Rt. 1991" kétoldalas, öntött bronz plakett (64mm) T:AU
31784.

Rufpreis:
4 000 HUF

1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:AU
31785.

Rufpreis:
8 000 HUF

31786.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1992. "Európa / BUÉK 1992" kétoldalas, öntött bronz újévi emlékérem (~34-35mm) T:AU patina
31787.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:AU patina
31788.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF