Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 453

2000. "AD MEMORIAM ANNI VERSARII MILLE ANNORUM - VÁC 2000" kétoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:XF
31801.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP)
31802.

Rufpreis:
3 000 HUF

31803.

Rufpreis:
1 200 HUF

2001. "Dr. Vértes László" egyoldalas öntött bronz emlékplakett. Szign.: EKI (120mm) T:AU, patina
31804.

Rufpreis:
3 000 HUF

2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31805.

Rufpreis:
8 000 HUF

2002. "Zrínyi Miklós 1952-2002" egyoldalas kerámia emlékérem (100mm) T:AU
31806.

Rufpreis:
3 000 HUF

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
31807.

Rufpreis:
10 000 HUF

2003. "Száz esztendő a mozgáskorlátozott gyermekek szolgálatában" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU
31808.

Rufpreis:
800 HUF

2005. "A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31809.

Rufpreis:
2 000 HUF

2005. "Bélyegkiállítás" fém emlékérem aranyozott középpel, nemzeti színű szalagon (50mm) T:AU
31810.

Rufpreis:
1 200 HUF

2005. "Magyarország legerősebb faluja" egyoldalas, öntött bronz plakett, fa talpon (90x126mm) T:AU kis patina
31811.

Rufpreis:
5 000 HUF

2006. "Vegyépszer 55" kétoldalas, a Völgyhidat ábrázoló ezüstözött fém emlékérem dísztokban (23mm) T:PP patina
31812.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF