Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 453
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262672
31801
481
3400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2000. "AD MEMORIAM ANNI VERSARII MILLE ANNORUM - VÁC 2000 " kétoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:XF
3211679
31802
481
Numismatik
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP)
3204745
31803
481
Numismatik
3283259
31804
481
Numismatik
2001. "Dr. Vértes László " egyoldalas öntött bronz emlékplakett. Szign.: EKI (120mm) T:AU, patina
3189021
31805
481
Numismatik
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
3270597
31806
481
Numismatik
2002. "Zrínyi Miklós 1952-2002 " egyoldalas kerámia emlékérem (100mm) T:AU
3225223
31807
481
Numismatik
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
2942767
31808
481
Numismatik
2003. "Száz esztendő a mozgáskorlátozott gyermekek szolgálatában" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU 3134402
31809
481
Numismatik
2005. "A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3270015
31810
481
Numismatik
2005. "Bélyegkiállítás " fém emlékérem aranyozott középpel, nemzeti színű szalagon (50mm) T:AU
3267187
31811
481
Numismatik
2005. "Magyarország legerősebb faluja " egyoldalas, öntött bronz plakett, fa talpon (90x126mm) T:AU kis patina
3206277
31812
481
Numismatik
2006. "Vegyépszer 55" kétoldalas, a Völgyhidat ábrázoló ezüstözött fém emlékérem dísztokban (23mm) T:PP patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF