Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP)
Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg