https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1943. "Honvéd Térképészeti Intézet Sport Érme" egyoldalas bronz díjérem (53mm) T:AU,XF ph., patina / Hungary 1943. "Honvéd Térképészeti Intézet Sport Érme (Sport Medal of the Military Cartography Institute)" one-sided bronze award medal (53mm) C:AU,XF edge error, patina
1
31897.

1943. "Honvéd Térképészeti Intézet Sport Érme" egyoldalas bronz díjérem (53mm) T:AU,XF ph., patina / Hungary 1943. "Honvéd Térképészeti Intézet Sport Érme (Sport Medal of the Military Cartography Institute)" one-sided bronze award medal (53mm) C:AU,XF edge error, patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1944. "Futura Testedző Egyesület" egyoldalas fém plakett, hátoldalán "Női E.B. 1944 100 m III." gravírozással (46x56mm) T:AU kis patina
1
31898.

1944. "Futura Testedző Egyesület" egyoldalas fém plakett, hátoldalán "Női E.B. 1944 100 m III." gravírozással (46x56mm) T:AU kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
1
31899.

1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF
1
31900.

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1
31901.

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
1
31902.

1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
1
31903.

~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1951. "Országos Testnevelési és Sportbizottság - Magyar Népköztársaság - Nagypálya FFI II. - Orsz. Bajnokság 1951" kétoldalas fém kézilabda díjérem kis méretű piros- és nemzeti színű szalagon (40mm) T:VF, patina, pici oxidáció
1
31904.

1951. "Országos Testnevelési és Sportbizottság - Magyar Népköztársaság - Nagypálya FFI II. - Orsz. Bajnokság 1951" kétoldalas fém kézilabda díjérem kis méretű piros- és nemzeti színű szalagon (40mm) T:VF, patina, pici oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF
1
31905.

1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka
1
31906.

1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-
1
31907.

~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1965. Iparművész cigarettakínáló dobozka, belső oldalán zománcozott "SZEAC (Szegedi Egyetemi Athletikai Club)"címerrel és "Dr. Fragó Józsefnek a 15 éves eredményes sportmunkáért - Szeac Elnöksége" kosárlabdázó, a Magyar Főiskolai Válogatott tagja, későbbi edző (184x118x33mm) T:XF
1
31908.

1965. Iparművész cigarettakínáló dobozka, belső oldalán zománcozott "SZEAC (Szegedi Egyetemi Athletikai Club)"címerrel és "Dr. Fragó Józsefnek a 15 éves eredményes sportmunkáért - Szeac Elnöksége" kosárlabdázó, a Magyar Főiskolai Válogatott tagja, későbbi edző (184x118x33mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse