https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1911. "Miskolci Vasutas Sport Club - 1911" kétoldalas Zn sport emlékérem (40mm) T:XF hátoldalon kis oxidáció
1
31885.

1911. "Miskolci Vasutas Sport Club - 1911" kétoldalas Zn sport emlékérem (40mm) T:XF hátoldalon kis oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
1
31886.

~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927" bronz plakett (56x44mm) T:AU patina
1
31887.

1927. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927" bronz plakett (56x44mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
1
31888.

1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
1
31889.

1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF
1
31890.

1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF
1
31891.

1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31892.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
1
31893.

1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
1
31894.

1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1939. "Magyar Labdarúgók Déli Alszövetsége 1926" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel, "Délmagyarország Bajnokságáért 1938-39" gravírozással, és "SGA" gyártói jelzéssel. A Déli Alszövetség Csabai alosztályát a Békéscsabai Törekvés (a mai Békéscsabai Előre) nyerte, az Alszövetségi Döntőben pedig a Szegedi Alosztály győztesével, a szegedi illetőségű Kitartás Egyetemi AC csapatával nézett szembe. A KEAC névválasztás nem véletlen: a klub a trianoni békeszerződés után Szegedre költöző Kolozsvári Egyetem csapata volt. Az oda-visszavágós párharcot a KEAC végül simán, 4-0-ra és 3-2-re nyerte. 1940-ben Észak-Erdély visszacsatolása az egyetemet is érintette, az intézmény kettévált, egy része visszaköltözött Kolozsvárra, a másikból pedig megalakult a későbbi Szegedi Tudományegyetem. Az egyetem labdarúgócsapata ugyanakkor maradt Szegeden (a visszaköltöző intézményrész újjáalakította a klubot Kolozsvárott), 1940-től Szegedi Egyetemi AC (SZEAC) néven versenyzett, bár a Rákosi-korszak névváltozásai nem kerülték el. 1953-ban megszűnt az NB I-es Szegedi Honvéd, a helyét pedig az éppen Szegedi Haladás néven futó egyetemi klub vette át, ezzel történetük során először az élvonalban indulhattak. A SZEAC nevet 1956-ban vették vissza, majd 1969-től a Szegedi Egyetemi és Olajipari SC (SZEOL SC) nevet viseli. 1956 és 1965 között egy kivétellel végig az NB I-ben vitézkedtek, majd 1965 után ingáztak az I. és a II. osztály között. 1976-ban egyesült a Szegedi AK csapatával, ezzel az önálló egyetemi klub megszűnt. (47,43g/0.800/65x47mm) T:XF patina
1
31895.

1939. "Magyar Labdarúgók Déli Alszövetsége 1926" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel, "Délmagyarország Bajnokságáért 1938-39" gravírozással, és "SGA" gyártói jelzéssel. A Déli Alszövetség Csabai alosztályát a Békéscsabai Törekvés (a mai Békéscsabai Előre) nyerte, az Alszövetségi Döntőben pedig a Szegedi Alosztály győztesével, a szegedi illetőségű Kitartás Egyetemi AC csapatával nézett szembe. A KEAC névválasztás nem véletlen: a klub a trianoni békeszerződés után Szegedre költöző Kolozsvári Egyetem csapata volt. Az oda-visszavágós párharcot a KEAC végül simán, 4-0-ra és 3-2-re nyerte. 1940-ben Észak-Erdély visszacsatolása az egyetemet is érintette, az intézmény kettévált, egy része visszaköltözött Kolozsvárra, a másikból pedig megalakult a későbbi Szegedi Tudományegyetem. Az egyetem labdarúgócsapata ugyanakkor maradt Szegeden (a visszaköltöző intézményrész újjáalakította a klubot Kolozsvárott), 1940-től Szegedi Egyetemi AC (SZEAC) néven versenyzett, bár a Rákosi-korszak névváltozásai nem kerülték el. 1953-ban megszűnt az NB I-es Szegedi Honvéd, a helyét pedig az éppen Szegedi Haladás néven futó egyetemi klub vette át, ezzel történetük során először az élvonalban indulhattak. A SZEAC nevet 1956-ban vették vissza, majd 1969-től a Szegedi Egyetemi és Olajipari SC (SZEOL SC) nevet viseli. 1956 és 1965 között egy kivétellel végig az NB I-ben vitézkedtek, majd 1965 után ingáztak az I. és a II. osztály között. 1976-ban egyesült a Szegedi AK csapatával, ezzel az önálló egyetemi klub megszűnt. (47,43g/0.800/65x47mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) J.T. (Játékvezetői Testület) 1942/43 - Hűség - Becsület" fém plakett (43x61mm) falapon + 1943. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) - 10 éves működés emlékére!" bronz lemezplakett (60x44mm) falapon T:XF
1
31896.

1943. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) J.T. (Játékvezetői Testület) 1942/43 - Hűség - Becsület" fém plakett (43x61mm) falapon + 1943. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) - 10 éves működés emlékére!" bronz lemezplakett (60x44mm) falapon T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse