Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3284596
31861
481
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. "Balatoni Versenyek " öntött bronz sportplakett (59x68mm) T:AU kis patina 3133382
31862
481
Numismatik
3284599
31863
481
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" bronz emlékérem (59mm) T:AU HP 1282
2938221
31864
481
Numismatik
3222546
31865
481
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül (45mm) T:XF
2931182
31866
481
4400
Numismatik
3245493
31867
481
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:XF
3284595
31868
481
2200
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete " ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán gravírozva "Teke 1939 I. " (45mm) T:AU 3169179
31869
481
Numismatik
3097513
31870
481
6500
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás 3283002
31871
481
Numismatik
Boskó Lajos (1893-?) 1923. "Magyar Királyi Ludovica Academia Intézeti Sportegylet " egyoldalas, ezüstözött bronz díjérem, szalag nélkül hátoldalon "Díjlöv. 1923. III." gravírozással (40mm) T:VF ph., kopott ezüstözés 3018868
31872
481
Numismatik
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF