Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Iván István (1905-1968) 1949. "MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség)" kétoldalas, aranyozott fém díjérem tokban, hátoldalán "I. - 1949 - Orszságos VÁltóbajnokság férfi 4x100m" (40mm) T:AU
31873.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem (50mm) T:AU patina
31874.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nádas József (1903-1975) / Stadler 1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" ezüstözött bronz díjérem (41mm) T:XF kopott ezüstözés
31875.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
31876.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

31877.

Rufpreis:
8 000 HUF

1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF
31878.

Rufpreis:
3 000 HUF

31879.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - Olympiai Kard Válogató Verseny 1936. II. 23." bronz lemezplakett (70x47mm) T:AU
31880.

Rufpreis:
6 000 HUF

1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tóth Sándor (1933-2019) (42,5mm) T:AU
31881.

Rufpreis:
2 400 HUF

Várhelyi György (1942- ) 1990. "Budapest 1990 / European Qualification for Junior Women" kétoldalas, öntött bronz spot emlékérem (59mm) T:AU
31882.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" kétoldalas bronz díjérem füllel (29mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (40mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (30mm) T:
31883.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1910. "Szolnoki 'MÁV' Sport Egyesület" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem lyukasztva (38x38mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi) / 1927. III. díj" bronz sportérem mellszalag nélkül (30mm) T:XF patina
31884.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF