Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244800
31873
481
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1949. "MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség)" kétoldalas, aranyozott fém díjérem tokban, hátoldalán "I. - 1949 - Orszságos VÁltóbajnokság férfi 4x100m" (40mm) T:AU
3284590
31874
481
2200
Numismatik
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 " bronz díjérem (50mm) T:AU patina 3290637
31875
481
Numismatik
Nádas József (1903-1975) / Stadler 1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" ezüstözött bronz díjérem (41mm) T:XF kopott ezüstözés 2254880
31876
481
6500
Numismatik
1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
3238378
31877
481
Numismatik
2925754
31878
481
Numismatik
1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF
3130632
31879
481
Numismatik
3288889
31880
481
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - Olympiai Kard Válogató Verseny 1936. II. 23." bronz lemezplakett (70x47mm) T:AU 3204844
31881
481
Numismatik
1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tóth Sándor (1933-2019) (42,5mm) T:AU
3192207
31882
481
Numismatik
Várhelyi György (1942- ) 1990. "Budapest 1990 / European Qualification for Junior Women" kétoldalas, öntött bronz spot emlékérem (59mm) T:AU
3289742
31883
481
Numismatik
~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság " kétoldalas bronz díjérem füllel (29mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja " kétoldalas bronz díjérem füllel (40mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja " kétoldalas bronz díjérem füllel (30mm) T:
3204161
31884
481
Numismatik
1910. "Szolnoki 'MÁV' Sport Egyesület" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem lyukasztva (38x38mm) + Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi) / 1927. III. díj" bronz sportérem mellszalag nélkül (30mm) T:XF patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF