https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3057206
31909
481
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2474273
31910
481
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2474332
31911
481
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
3269982
31912
481
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1975. "KISZÖV (Kisipari Szövetkezetek Szövetsége) Kupa " fém díjérem szalag nélkül (38mm) T:VF a fül picit elferdült
Das Lot is nicht erreichbar
3284073
31913
481
0
32000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
Das Lot is nicht erreichbar
3211838
31914
481
0
16000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2817010
31915
481
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2817132
31916
481
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2817104
31917
481
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1980. "BP Honvéd II" egyoldalas Hollóházi porcelán kajak díjérem (63mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
3246730
31918
481
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, az érem hátoldalán a 4 döntős országgal, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3250355
31919
481
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1983. "Országos Műszaki Információs Központ és Könyvtár / A Technológiai Iparmúzeum Könyvtárától Az országos Műszaki Információs Központ és Könyvtárig 1883-1983" dísztokban (60mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3132471
31920
481
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse