Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 286

John Pinsent: Görög mitológia. Ford.: Rózsa György. A mítoszok világa. Bp., 1995., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
19708.

Rufpreis:
2 000 HUF

-  Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopásokkal, egy kijáró lappal
19709.

Rufpreis:
1 600 HUF

19710.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben
19711.

Rufpreis:
1 200 HUF

19712.

Rufpreis:
2 800 HUF

19713.

Rufpreis:
800 HUF

19714.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

19715.

Rufpreis:
1 800 HUF

19716.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

19717.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF