Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 286

19684.

Rufpreis:
1 600 HUF

S. F. Platonov: Oroszország története. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19685.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kulcsár Péter: Bonfini magyar történetének forrásai és keletkezése. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19686.

Rufpreis:
800 HUF

Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Egészvászon kötés., az eredeti borító felhasználásával
19687.

Rufpreis:
1 600 HUF

Otto von Moser: Ernsthafte Plaudereien über den Weltkrieg. Stuttgart, 1925, Belser. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19688.

Rufpreis:
4 000 HUF

19689.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19690.

Rufpreis:
5 000 HUF

19691.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19692.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Kolozsvár, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.
19693.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Kossuth. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
19694.

Rufpreis:
1 600 HUF

Loserth, J.: Das angebliche Senioratgesetz des Herzogs Bretislaw I. und die Böhmische succession. Wien, 1882. Carl Gerold. 78 + 1 t. Kiadói papírkötésben
19695.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF