Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 286

Horváth J. Ferenc: Minden világok legjobbika?. Bp., 1993, Buda-Pagony Bt.. A szerző, Horváth J. Ferenc (1930-2000) újságíró, az MTV korábbi főszerkesztő-helyettese által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés.
19660.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által II. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat. LVIII+2+324 p.+ 1 (litográfia, színes.) t. Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19661.

Rufpreis:
2 800 HUF

19662.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Zoltán: 16 év fegyházban. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19663.

Rufpreis:
1 600 HUF

19664.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina, 29+7 p.+28 (fekete-fehér képtáblák) Kiadói kartonált papírkötés ragasztott gerinccel
19665.

Rufpreis:
1 200 HUF

19666.

Rufpreis:
2 800 HUF

19667.

Rufpreis:
2 000 HUF

19668.

Rufpreis:
2 000 HUF

19669.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19670.

Rufpreis:
1 000 HUF

19671.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF