Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 286

Alexandre Goodarzy: Segélykiáltás a dzsihadista pokolból. Egy önkéntes a fenyegetett keresztények oldalán. Ford.: Cseh Erzsébet. Bp., 2022, Kárpátia Stúdió. Kiadói papírkötés.
19648.

Rufpreis:
2 800 HUF

19649.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bagyinszki Istvánné, Balogh Zoltán (szerk.): Rákóczi állama Európában. Konferencia a Szécsényi Országgyűlés 300. Évfordulója Emlékére, 2005. szeptember 15-16-17. Szécsény. Discussiones Neogradienses 9. kötet. Salgótarján, 2006, Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet. Kissé koszos papírkötésben. Készült 300 példányban.
19650.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga János Jobbágyrendszer a magyarországi feudalizmus kései századaiban 1556-176 Akadémiai Kiadó, 1969. 614p. Kiadói vászonkötésben.
19652.

Rufpreis:
8 000 HUF

Levitschnigg, Heinr(ich) Ritter v(on): Kossuth und seine Bannerschaft. Silhouetten aus dem Nachmärz in Ungarn. I. Band Pesth, 1850. G. Heckenast. (4)+261+(2)p.+1 kihajt. mell. (hasonmás); korabeli félvászon-kötésben.
19653.

Rufpreis:
3 000 HUF

19654.

Rufpreis:
6 000 HUF

19655.

Rufpreis:
3 000 HUF

Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1994, Officina Nova. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban.
19656.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp, 1984, Kossuth. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19657.

Rufpreis:
1 200 HUF

-  Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19658.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19659.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF