Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 286

19696.

Rufpreis:
1 800 HUF

Heckenast Gusztáv (szerk.): D' Andrezel vicomte és Rákóczi levelezése (1725-1727). Folia Rákócziana 7. sz. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Köpeczi Béla. A leveleket fordította: Németh Miklós. Vaja, 1984, Szabolcs-Szatmár megyei Múzeumok Igazgatósága. Térképekkel illusztrált. Papírkötésben. Készült 1500 példányban.
19697.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jajesnica Róbert: A meggyalázott város. Bp., 2006., Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút Kiadó. Gazdag 1956-os fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.
19698.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alfons Clary-ldringen: Geschichten eines alten Österreichers. Golo Mann előszavával. Frankfurt/Berlin/Bécs, 1977, Ullstein. Fekete-fehér képmellékletekkel. Német nyelven. Egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos lapszélekkel.
19699.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski. Fekete-fehér térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
19700.

Rufpreis:
1 600 HUF

19701.

Rufpreis:
1 600 HUF

19702.

Rufpreis:
1 600 HUF

19703.

Rufpreis:
1 600 HUF

19704.

Rufpreis:
1 600 HUF

Church J. A.: Római élet Cicero korában. Bp., 1886. Orsz. Középisk Tanáregyesület. 177 + (2) p. Félvászon kötésben
19705.

Rufpreis:
3 000 HUF

19706.

Rufpreis:
1 000 HUF

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante, X+560 p.+ 23 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, egy tábla hiánnyal.
19707.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF