Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 55

Török Sándor - Mercz Árpád: Magyar borkultúra. 1997, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20482.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db háztartási témájú könyv, szakácskönyv, receptfüzet: [Mayercsák Rezsőné]: Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. + Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre. Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől különvált borítóval. + Kézzel írt receptfüzet, 18 beírt oldal
20483.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lapon bejelöléssel.
20484.

Rufpreis:
1 600 HUF

Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20485.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rákóczi János : Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964., Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, benne más receptlapokkal is.
20486.

Rufpreis:
800 HUF

Török Erzsi szakácskönyve. Bp., 1959, Minerva. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20487.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. D.-né Mittag Margit a belklinika diétás tanársegédje.  I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. III.: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Bazedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. IV.: A cukorbetegek étrendje. Bp.,(1933.),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a IV. fejezet "címtáblája" hiányzik.
20488.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rajczi Rezsőné: Húsmentes reform szakácskönyv. Több mint 200 ízletes, olcsó és egészséges étel leírása. Bp., 1990, Népszava. Negyedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
20489.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mann Endre: Sütemények és édességek. Bukarest, 1965, Meridiane. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20490.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, néhány kissé sérült lappal.
20491.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona József (szerk.): Szőlészet és borászat. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet közleményei. Vol. I. Bp., 1976. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20492.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp.,1964., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
20493.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF