Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kö... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~2000024/Vizvari-Mariska-szakacskonyve-Bp-1957-Minerva-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopott-boritoval-kisse~II3270995
3270995
20484
481
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lapon bejelöléssel.
: tg