Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 55

Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
20470.

Rufpreis:
2 000 HUF

Unger Károly: Tanyám tyúkja. Szabadon nevelt szárnyasok szakácskönyve. hn., 2002., Master Food Kft. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20471.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az Alföld fásítása. Szerk.: Rakonczai János. Az egyik szerző Tóth Albert által DEDIKÁLT példány! A Nagyalföld kötete 2. Püspökladány, 1992., Nagyalföld Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20472.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dlusztus Imre: Magyar borászok - Árvay János. Pécs, 2004, Alexandra. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Dlusztus Imre (1960- ) által Keszthelyi-Szabó Gábor (1953- ) gépészmérnök, a Szegedi Tudományegyetem rektora (2003-2010) részére dedikált példány.
20473.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bächer Iván: 150 év. Megannyi budapesti íz. Bp., Fővárosi Gázművek Zrt. Kiadói kartonált mappa, jó állapotban.
20474.

Rufpreis:
2 400 HUF

20475.

Rufpreis:
2 000 HUF

N. Nagy Sándor: Amit minden hentes és mészárosnak ismerni kell. Egyszerű és különleges téliszalámi, csabai, gyulai, bácskai, magyar és külföldi hentes-, kolbászáruk, tartósáruk, finomfelvágottak, sonkaáruk és dobozkonzerváruk készítési módja. Bp., [1938], Húsipari Szakkönyvek Kiadóhivatala (Held-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. Rendkívül ritka!
20476.

Rufpreis:
4 000 HUF
36

Dr. Hajdu Miklós: A burgonya öntözéses termesztése. Bp., 1968, Mezőgazdasági, kissé kopott papírkötés.
20477.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Lamm György: Mit egyen a gyermek? 1958, Magyar Vöröskereszt. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20478.

Rufpreis:
1 000 HUF

Konyhaművészet. Rákóczi János receptjei. Bp., 1964, Minerva. Foltos egészvászon-kötésben, sérült, szakadt gerincű kötéssel.
20479.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rosenfeld Hermanné: A zsidó nő szakácskönyve. Kóser konyha. Bp., 1993, Makkabi. Kiadói kartonált papírkötés.
20480.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Történelmi szakácskönyv. Bp., 1998, Ferenczy. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20481.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF