Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1962 Füles évkönyv (az első megjelent szám), kiadói papírkötés, 256 p.
17736.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
8,44

1963 Füles évkönyve, kiadói papírkötés, 240 p.
17737.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

1963 Der Österreichische Zuckerbäcker und die Kaffeekonditorei. Illustrierte Fachzeitschrift. 18. Jahrgang, Heft 14, 16, 21, 24. Osztrák cukrászati folyóirat 4 db száma, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
17738.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

1964 A tokiói olimpiáról tudósító újságok, össz. 11 db (Népsport, Esti Hírlap, stb.), változó állapotban
17739.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

1964 Tábortűz, a Magyar Úttörők Szövetségének Képes Folyóirata VIII. évfolyam 15. és 16. szám, Piff és Társai képregénnyel
17740.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

cca 1966 össz. 4 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 30x18 és 34x23,5 cm közötti méretekben, 2 db körbevágva, egyik hajtásnyommal
17741.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

1967-1968 Delta tudományos-technikai magazin első két évfolyama egybekötve: I. évf. 1-3. sz., 1967. október-december + II. évf. 1-2. sz., 1968. január-december. Félvászon-kötésben, a gerincen kisebb sérüléssel.
17742.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

XX. sz. közepe - vége "Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország", nyomat modern üvegezett fa keretben, elcsúszott a keretben, kis szakadással, 30x43 cm, keret: 37x52 cm
17743.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

ca 1970 Csömör Deák Ferenc utca ház bontási és építési terve 3 db kb 50x36 cm
17744.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
11,04

cca 1971-1977 Monoki Kossuth Emlékmúzeum meghívója + 1977 kártyanaptára, és a monoki Kossuth szobort ábrázoló képeslap.
17745.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

1972 Pest Buda anno 1838. 13 metszet reprodukciót tartalmazó mappa, kísérő füzettel, komplett. Kiadói, kissé foltos mappában.
17746.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

1978 Gyermekdivat, tervezte és rajzolta: Lukács Zsuzsa, szabásminta-melléklettel
17747.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,92

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF