Drucksachen

Zahl der Lose: 309

1956 Vegyes forradalmi újság tétel, össz. 17 db, közte Magyar Világ I. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség, Népszava, Szabad Nép, stb.; változó állapotban
17712.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 A Magyar Világ és a Magyar Szabadság november 1. és 3-i száma, hajtott
17713.

Rufpreis:
2 000 HUF

1956 Vegyes 1956-os újság tétel, 6 db.: Magyar Szabadság. I. évf. 3. sz., Szabad Nép XIV. évf. 292. sz., Mai nap. I. évf. 10. sz., Népszava 84. évf. 250. (okt. 23.), 253. sz. (1956. okt. 26.), Néphadsereg. IX. évf. 252. sz. Változó állapotban.
17714.

Rufpreis:
1 200 HUF

1957 Érdekes Újság II. évfolyam 2. féléve egybekötve, sérült félvászon kötésben.
17715.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1957 Gyerekeknek szóló, orosz nyelvű képregények, 2 db. Tűzött papírkötés, hajtva, kissé viseltes állapotban, az egyik címlapján "Mutatványszám" bélyegzéssel.
17716.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957 Cervantes: Don Quijote (képregény), I. rész, rajzolta: Zórád Ernő. Tűzött papírkötés, kissé sérült, a címlap és az utolsó lap különvált.
17717.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17718.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1959-1967 Ludas Matyi szatirikus hetilap 18 db száma, vegyes állapotban
17719.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

"Életszínvonalunk, szociálpolitikánk a IX. és a X. pártkongresszus közötti időszakban" és "Művelődéspolitikánk a IX. és X. pártkongresszus közötti időszakban", feltekerve, beszakadásokkal,97x68 cm
17720.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Vaszary János (1867-1939): Fekvő akt, nyomat, papír, paszpartuban, foltos, 29×38 cm
17721.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db erotikus nyomat kartonra ragasztva, 16,5×20 cm
17722.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Légyott, nyomat, papír, paszpartuban, 17×21 cm
17723.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF