Drucksachen Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3249420
17712
480
Printed Materials
1956 Vegyes forradalmi újság tétel, össz. 17 db, közte Magyar Világ I. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség, Népszava, Szabad Nép, stb.; változó állapotban
3278389
17713
480
Printed Materials
1956 A Magyar Világ és a Magyar Szabadság november 1. és 3-i száma, hajtott
3225692
17714
480
Printed Materials
1956 Vegyes 1956-os újság tétel, 6 db.: Magyar Szabadság. I. évf. 3. sz., Szabad Nép XIV. évf. 292. sz., Mai nap. I. évf. 10. sz., Népszava 84. évf. 250. (okt. 23.), 253. sz. (1956. okt. 26.), Néphadsereg. IX. évf. 252. sz. Változó állapotban. 3198211
17715
480
3200
Printed Materials
1957 Érdekes Újság II. évfolyam 2. féléve egybekötve, sérült félvászon kötésben.
3187988
17716
480
Printed Materials
1957 Gyerekeknek szóló, orosz nyelvű képregények, 2 db. Tűzött papírkötés, hajtva, kissé viseltes állapotban, az egyik címlapján "Mutatványszám" bélyegzéssel.
3188020
17717
480
2200
Printed Materials
1957 Cervantes: Don Quijote (képregény), I. rész, rajzolta: Zórád Ernő. Tűzött papírkötés, kissé sérült, a címlap és az utolsó lap különvált.
3173839
17718
480
6500
Printed Materials
1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
3243743
17719
480
3200
Printed Materials
1959-1967 Ludas Matyi szatirikus hetilap 18 db száma, vegyes állapotban
3087727
17720
480
7500
Printed Materials
"Életszínvonalunk, szociálpolitikánk a IX. és a X. pártkongresszus közötti időszakban" és "Művelődéspolitikánk a IX. és X. pártkongresszus közötti időszakban", feltekerve, beszakadásokkal,97x68 cm
3245722
17721
480
Printed Materials
Vaszary János (1867-1939): Fekvő akt, nyomat, papír, paszpartuban, foltos, 29×38 cm 3245672
17722
480
Printed Materials
3 db erotikus nyomat kartonra ragasztva, 16,5×20 cm
3245678
17723
480
Printed Materials
Reich Károly (1922-1988): Légyott, nyomat, papír, paszpartuban, 17×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF