Drucksachen Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3223929
17724
480
Printed Materials
Reich Károly (1922-1988): Szobrász modelljével, nyomat, papír, paszpartuban, 30×21 cm
3245599
17725
480
Printed Materials
Reich Károly (1922-1988): Akt könyvvel, nyomat, papír, paszpartuban, 17×21 cm 3276110
17726
480
Printed Materials
A ZIL-1930 típusú gépkocsi s változatai kezelési utasítása, 212p
3273856
17727
480
Printed Materials
1960 Erotikus, akt képes zsebnaptár, komplett, néhány lapja különvált + 1966 Xtra Nummer 2 svéd erotikus magazin, fekete-fehér fotókkal és egy színes, kihajtható poszterrel, néhány lapon kivágásból eredő hiányokkal 3274461
17728
480
Printed Materials
cca 1960 össz. 4 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 30x14 és 34x23,5 cm közötti méretekben, 1 db körbevágva és hajtásnyommal 3194608
17729
480
Printed Materials
3205436
17730
480
Printed Materials
cca 1960 Blumen von Heiligen Lande Jerusalem. Szuveníralbum, szárírott, préselt növényekkel, sérült vászonkötésben. 3279159
17731
480
Printed Materials
1960 Szenes Árpád (1897-1985) Párizsban élő festőművész kiállítására szóló meghívó, a Galerie Cahiers d'Art-ba, jobb alsó sarkában töréssel
3277280
17732
480
Printed Materials
1960 A Népsport 21 db a római olimpiáról tudósító száma, 1960. aug. 21.-szept. 13., változó állapotban 3277126
17733
480
Printed Materials
1961 Jurij Gagarin űrrepüléséről beszámoló újságok, 2 db: Népszabadság 1961. ápr. 13-i száma + Esti Hírlap 1961. ápr. 13-i száma, kisebb sérülésekkel 3276498
17734
480
Printed Materials
1962 IBUSZ-TIT autóbusztúrák tájékoztató plakát, Bp., Athenaeum-ny., 28,5x20 cm
3278341
17735
480
Printed Materials
5 db képregény - Piszkos Fred, a kapitány, 1. rész + 2. rész; Az elátkozott part 1-2. rész., A néma revolverek városa Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF