Drucksachen

Zahl der Lose: 309

Reich Károly (1922-1988): Szobrász modelljével, nyomat, papír, paszpartuban, 30×21 cm
17724.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Reich Károly (1922-1988): Akt könyvvel, nyomat, papír, paszpartuban, 17×21 cm
17725.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99
9

A ZIL-1930 típusú gépkocsi s változatai kezelési utasítása, 212p
17726.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

1960 Erotikus, akt képes zsebnaptár, komplett, néhány lapja különvált + 1966 Xtra Nummer 2 svéd erotikus magazin, fekete-fehér fotókkal és egy színes, kihajtható poszterrel, néhány lapon kivágásból eredő hiányokkal
17727.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

cca 1960 össz. 4 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 30x14 és 34x23,5 cm közötti méretekben, 1 db körbevágva és hajtásnyommal
17728.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

17729.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

cca 1960 Blumen von Heiligen Lande Jerusalem. Szuveníralbum, szárírott, préselt növényekkel, sérült vászonkötésben.
17730.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
8,44

1960 Szenes Árpád (1897-1985) Párizsban élő festőművész kiállítására szóló meghívó, a Galerie Cahiers d'Art-ba, jobb alsó sarkában töréssel
17731.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1960 A Népsport 21 db a római olimpiáról tudósító száma, 1960. aug. 21.-szept. 13., változó állapotban
17732.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

1961 Jurij Gagarin űrrepüléséről beszámoló újságok, 2 db: Népszabadság 1961. ápr. 13-i száma + Esti Hírlap 1961. ápr. 13-i száma, kisebb sérülésekkel
17733.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

1962 IBUSZ-TIT autóbusztúrák tájékoztató plakát, Bp., Athenaeum-ny., 28,5x20 cm
17734.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

5 db képregény - Piszkos Fred, a kapitány, 1. rész + 2. rész; Az elátkozott part 1-2. rész., A néma revolverek városa
17735.

Rufpreis:
2 800 HUF
9,09

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF